Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwania fabularne

Go down 
+12
Hannibal
Känslor
Isao
Alice
Chay
Rosa
Error
Sebastian
Bjorn
NoName
Demyan
Lucien
16 posters
AutorWiadomość
Lucien
Pan Grabarz

Lucien


Liczba postów : 146
Data dołączenia : 07/02/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptyNie Lut 08, 2015 6:40 pm

Szukasz partnera do gry fabularnej? Jeżeli tak, zgłoś się w tym temacie, a na pewno znajdziesz chętnych, wypełniając poniższy formularz.

Kod:
[b]Konto:[/b]
[b]Miejsce:[/b]
[b]Uwagi:[/b]
Aktualne/Nieaktualne(niepotrzebne usunąć)
Powrót do góry Go down
https://sykehus.forumpl.net
Demyan
Voron

Demyan


Liczba postów : 61
Data dołączenia : 11/02/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptyCzw Lut 19, 2015 4:26 pm

Konto: Demyan
Miejsce: ---
Uwagi: Nic szczególnego. Czasem lubię mieć ustalone relacje z daną postacią, ale to naprawdę bez znaczenia i w większości zależy od fabuły... którą wolę wcześniej ustalić, tak btw. :U


Nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Demyan dnia Sob Lut 21, 2015 12:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lucien
Pan Grabarz

Lucien


Liczba postów : 146
Data dołączenia : 07/02/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptyPią Lut 20, 2015 9:48 pm

Konto: Lucien.
Miejsce: Obojętna obojętność.
Uwagi: Najważniejsze, aby było ciekawie. To, czy będziemy mieli wcześniej określoną relację, jest mi obojętne. Tylko tyle, że wolę mieć z góry ustalony jakiś konkretny cel fabuły. Dosyć często zdarza mi się nieco rozpisywać, ale nie wymagam tego od drugiej osoby. Ważne jest to, aby w poście było zawarte coś, na co mógłbym w jakiś sposób odpisać.
Na PW możemy wszystko ustalić.

NIEaktualne
Powrót do góry Go down
https://sykehus.forumpl.net
NoName
FileNotFound

NoName


Liczba postów : 9
Data dołączenia : 20/02/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptySob Lut 21, 2015 11:11 am

Konto: NoName
Miejsce: obojętne
Uwagi: brak

Aktualne
Powrót do góry Go down
Bjorn
Królik

Bjorn


Liczba postów : 66
Data dołączenia : 01/03/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptyNie Mar 08, 2015 10:06 am

Konto: Bjorn
Miejsce: Obojętne.
Uwagi: Potrzebuję osoby, która wytrzyma moje nieregularne odpisy. Niestety jestem przysłowiowym "kujonem" i jeśli mam trzy sprawdziany, dwie rozprawki, trzy wypracowania i konkurs to trudno mi będzie odpisać. Oczywiście o jakiś dłuższych nieobecnościach będę powiadamiać. No i jeszcze jedno: nie piszę postów bardzo długich, nie lubię po prostu i tyle.
Oczywiście fajnie by było gdyby od razu ustalić jakiś cel fabuły, do którego byśmy dążyli.

Aktualne


Ostatnio zmieniony przez Bjorn dnia Wto Maj 05, 2015 10:45 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://liejukana.tumblr.com/
Sebastian
Doktor Śmierć

Sebastian


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 23/03/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptyPon Mar 30, 2015 3:41 pm

Konto: Sebastian
Miejsce: No cóż - może gabinet? Jakaś wizyta kontrolna dla któregoś z Was? Patologię dorzucam gratis.
Uwagi: Potrzebuję logicznego rozmówcy! Tzn. słabo znoszę nieracjonalne zachowania (tj. bez uzasadnienia). Ale przeważnie nie ma tego problemu~
Aktualne


Ostatnio zmieniony przez Sebastian dnia Pon Kwi 27, 2015 9:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Error
Page Not Found

Error


Liczba postów : 6
Data dołączenia : 29/03/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptySro Kwi 01, 2015 12:55 am

W sumie to może i powinienem odpisać komuś z powyższych, ale szukam pacjenta na głębszą fabułę, bowiem... Potrzebuję kontrahenta. Głodny duszy Błąd nie pogardzi kimś, komu mógłby mówić, że jest jego Księżniczką (niezależnie od płci).

Konto: Error
Miejsce: Szpital
Uwagi: Zaczątek partnerstwa i fabuła z tym związana, bądź fabuła z dalszego etapu nawiązująca w początkowych opisach do zapoznania. Lubię sobie pomłócić w klawiaturę, jednak nie wymagam tego koniecznie od drugiej osoby. Chodzi o to, żeby przyjemnie się pisało, oui? Nie oferuję 5-10 postów dziennie, bo zbyt szybkiej akcji nie umiem prowadzić, ale z serduszka będę splatać posty w odpowiedzi.
Nie lubię zaczynać, ale w tej sytuacji nawet na to przystanę w razie konieczności.


Aktualne
Powrót do góry Go down
Rosa
Morska Mara

Rosa


Liczba postów : 14
Data dołączenia : 30/03/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptySro Kwi 01, 2015 11:49 am

Konto:  Rosa
Miejsce: Nie mam konkretnie upolowanej lokacji
Uwagi: Poszukuje kogoś z kim mogłabym popisać jakąś mało skomplikowaną fabułę. Nie jestem zwolennikiem nadmiernego lania wody, czasem odpisywanie idzie mi jak krew z nosa, ale w przypływie weny odpisuję w przeciągu 1-2 dni. Przypominam, że jestem tylko małą zjawą, która czasem lubi psocić.
Um, jeszcze jedno. Jutro wyjeżdżam za granicę i będę miała mniej czasu do dyspozycji, jednak nie sądzę, że mogłoby to jakoś przeszkodzić w fabule.

Na szczęście już nieaktualne~


Ostatnio zmieniony przez Rosa dnia Pon Kwi 20, 2015 9:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Chay
Decent guy

Chay


Liczba postów : 22
Data dołączenia : 04/04/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptyPią Kwi 17, 2015 10:58 pm

Konto: Chay.
Miejsce: Do ustalenia.
Uwagi: Szukam osoby, której mógłbym trochę podokuczać i nacieszyć się z autorytetu lekarza. Niekoniecznie musi być ona pacjentem, dostosować idzie się do wszystkiego.
Nie jestem w stanie napisać postów na trzy strony, jak i dostępny będę dopiero od przyszłego piątku. Potem już raczej regularnie.
Wcześniej możemy sobie oczywiście ustalić jakieś ciekawe relacje!~

Relacje przydałyby się jakieś i tak.


Nieaktualne.


Ostatnio zmieniony przez Chay dnia Nie Kwi 19, 2015 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alice
Doskonały Aktor

Alice


Liczba postów : 6
Data dołączenia : 28/03/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptySob Kwi 18, 2015 3:17 pm

Konto: Alice
Miejsce: Wszystko jedno gdzie
Uwagi: Proszę tylko o regularne odpisy i jeśli już - poganianie mnie, bo czasem mogę się rozleniwić. Przygarnie ktoś zjawę?
Aktualne
Powrót do góry Go down
Isao

Isao


Liczba postów : 4
Data dołączenia : 23/04/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptyPon Kwi 27, 2015 7:17 pm

Rzep szuka psiego ogona~
Konto: Isao
Miejsce: Obojętne
Uwagi: Jako szanujący się Daugar potrzebuję swojej ofiary. Nie musi być jakaś wspaniała, wypasiona czy coś takiego... Wystarczy zwykły szaraczek. Jakieś relacje trzebaby stworzyć... >.>

Aktualne
Powrót do góry Go down
Känslor

Känslor


Liczba postów : 6
Data dołączenia : 15/04/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptyWto Kwi 28, 2015 10:35 pm

Konto: Känslor.
Miejsce: Wherever.
Uwagi: Nie naglenie mnie z odpisami (nie jestem ogromnym leniem), bo muszę teraz wyciskać z siebie siódme poty, by podciągnąć oceny. Będę odpisywać w miarę regularnie. Tylko byle dało się cokolwiek napisać, nie znoszę postów na trzy linijki.

nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Känslor dnia Wto Maj 05, 2015 10:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Hannibal
Pies Andaluzyjski

Hannibal


Liczba postów : 10
Data dołączenia : 19/02/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptySob Maj 02, 2015 10:06 pm

Konto: Hannibal.
Miejsce: Do uzgodnienia.
Uwagi: Najbardziej odpowiadałby mi rozmówca, któremu nie przeszkadzają nieregularne odpisy. Czasem daję radę odpisywać codziennie, a czasem zostaję tak zawalony robotą, że nie wyrabiam się przez tydzień. Oczywiście, o nieobecnościach dłuższych, niż 3 dni zawsze uprzedzam.
A k t u a l n e
Powrót do góry Go down
Antoinette
Siostra Antosia

Antoinette


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 27/04/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptySro Maj 06, 2015 11:58 am

Konto: Antoinette
Miejsce: Wszystko mi jedno.
Uwagi: Co prawda nie lubię się zgłaszać w tym temacie, wolę pisać PW do osób, które już to tutaj zrobiły, aczkolwiek po pierwsze nie wszyscy mi odpowiadają, po drugie niektóre propozycje mi po prostu nie pasują (nie mówię tutaj już o ogłoszeniach nieaktualnych), więc żywię nadzieję, że kogoś zainteresuje moje zgłoszenie.
Aktualne
Powrót do góry Go down
Rox
Księżniczka-Popapraniec

Rox


Liczba postów : 10
Data dołączenia : 07/04/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptySob Maj 09, 2015 11:11 pm

Konto: Rox
Miejsce: Obojętnie
Uwagi: Brak. Ktokolwiek, cokolwiek i jakkolwiek choć jakby ktoś miał pomysł konktretny to nie pogardzę :I

Aktualne
Powrót do góry Go down
Aiden
Sick Mind

Aiden


Liczba postów : 9
Data dołączenia : 03/05/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptyPią Maj 15, 2015 4:23 pm

Konto: Aiden.
Miejsce: Whatever, do ustalenia.
Uwagi: Raczej żadnych, chociaż wolałbym ustalić jakąś relację przed rozpoczęciem, jestem cierpliwy, jeżeli chodzi o odpowiedzi i sam staram się odpowiadać jak najszybciej.
Aktualne.
Powrót do góry Go down
Vulture
Fucking Bastard

Vulture


Liczba postów : 12
Data dołączenia : 15/05/2015

Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne EmptyPią Maj 15, 2015 6:01 pm

Konto: Vulture.
Miejsce: Obojętne.
Uwagi: Właściwie to brak, ewentualnie można wcześniej ustalić jakąś relację. Nie wymagam częstego, regularnego odpisywania. No i sam też mogę trochę przeciągać, bo zaliczenia i sesja tuż tuż.

Aktualne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwania fabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania fabularne   Poszukiwania fabularne Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania fabularne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwania pozafabularne

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Ogłoszenia-
Skocz do:  









Poszukiwania fabularne Bestpbf
~**~
I love PBF
Halo PBF
Vampire Knight
AXIS MUNDI
Kuroko no basuke
BlackButler
HogwartDream
Wild Land AAF
Poszukiwania fabularne 74cESWm
Pogrzebowe Wino
Partnerstwo & Toplisty