Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwania pozafabularne

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Lucien
Pan Grabarz

Lucien


Liczba postów : 146
Data dołączenia : 07/02/2015

Poszukiwania pozafabularne Empty
PisanieTemat: Poszukiwania pozafabularne   Poszukiwania pozafabularne EmptyNie Lut 08, 2015 6:39 pm

Miejsce przeznaczone do wszelkich poszukiwań przeróżnych osób, potrzebnych twojej postaci do rozgrywki. Może być to siostra, brat, Draugar, ofiara i cokolwiek innego. Nie zapomnij uwzględnić, czy twoje ogłoszenie jest nadal aktualne.
Powrót do góry Go down
https://sykehus.forumpl.net
Demyan
Voron

Demyan


Liczba postów : 61
Data dołączenia : 11/02/2015

Poszukiwania pozafabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania pozafabularne   Poszukiwania pozafabularne EmptyNie Lut 15, 2015 11:42 pm

Soł, poszukuję brata. Od razu mówię - jest głuchoniemy, więc nawet nie liczę na jakiekolwiek zgłoszenie, ale człowiek nadzieją żyje. Z innymi porozumiewałby się językiem migowym, dlatego z Demyanem nie byłoby problemu. Ale dalej... na imię musi mieć Yuriy, ponieważ już zawarłem to w karcie postaci. Nazwisko - wiadomo, to samo. Jeśli ktoś by chciał, możliwe jest danie mu drugiego imienia.
Do wyglądu nie mam żadnych wymagań, prócz tego, że raczej musiałby być... wątły. Mizerny, chudy, słabo zbudowany, jakkolwiek to nazwiecie. Jeśli zaś chodzi o charakter, to również nie mam żadnych większych życzeń. Jedno - musi być przywiązany do brata. Bardzo.
Wiek? Cóż... Gdy Demyan wyszedł z poprawczaka, mając dwadzieścia jeden lat, powiedzmy, że wtenczas on miał jakieś... siedemnaście?  Gdy nastąpił pożar szpitala w 1976, miał dwadzieścia dwa. Może być tak, że trafił do niego niedawno. Jako pacjent, rzecz jasna. Moja postać nie wie, gdzie przebywał z matką (o ile z nią był), kiedy ten wrócił do domu, dlatego możecie coś wymyślić, chyba że wolicie się mnie poradzić.


Nieaktualne

EDYTUJĘ, BO MOGĘ:
Istnieje również możliwość, aby rozumiał innych za pomocą odczytywania słów z ruchu warg, ot co.


Ostatnio zmieniony przez Demyan dnia Czw Lut 19, 2015 7:20 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Ruby
Zmrocze

Ruby


Liczba postów : 25
Data dołączenia : 17/02/2015

Poszukiwania pozafabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania pozafabularne   Poszukiwania pozafabularne EmptySro Lut 18, 2015 7:39 pm

W pierwszej kolejności poszukuję ofiary. Wiadomo, kogoś do nagabywania i tak dalej. Trudno mi tu jasno określić wymagania. Miło by było gdyby była to postać, którą Ruby się zachwyci (dosyć porywcza, na swój sposób zdeterminowana), bo taką mam wizję na tę relację, o!

AKTUALNE

Drugie, nie mniej ważne ogłoszenie. Chętnie znalazłabym drugiego Draugara, którego łączyłaby z Ruby specyficzna więź. Pomagaliby sobie nawzajem, łączyłby ich wspólny cel, w wolnych chwilach snuliby plany na przyszłość, gdy już dadzą nogę ze szpitala. To wszystko podsypane sporą dawką szaleństwa. Ogólnie może relacja podobna do Joker/Harley. Fajnie by było gdyby jego żywiołem był ogień (bo powietrze wzmacnia ogień, takie tam moje wymysły XD )

AKTUALNE

Z pytaniami oczywiście zapraszam na pw.
Jestem gotowa iść na ustępstwa, tak więc możemy się jakoś dogadać XD
Powrót do góry Go down
Julien
Piekielny Emeryt

Julien


Liczba postów : 9
Data dołączenia : 22/02/2015

Poszukiwania pozafabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania pozafabularne   Poszukiwania pozafabularne EmptyNie Lut 22, 2015 9:22 pm

Z racji, iż mam w planach stworzenie Draugara, poszukuję swojej ofiary. Mam jednak kilka wymogów, a raczej swoje widzimisie. Po pierwszy ofiara musi być płci męskiej, jest to dość istotne, gdyż mam w planach relacje nietypową, która by ich łączyła. Z tego powodu nie mam w planach zmuszać swojej ofiary do samobójstwa, przynajmniej na dłuższą metę. W zamian oddam siebie, swoją pomoc, lojalność - chyba, miłość - teoretycznie, wdzięczność i ten no swoje piękne ciało.
Jeśli jesteś chętny to zapraszam na PW po więcej informacji, bądź dogadanie się.


Aktualne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwania pozafabularne Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania pozafabularne   Poszukiwania pozafabularne Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania pozafabularne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwania fabularne

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Ogłoszenia-
Skocz do:  









Poszukiwania pozafabularne Bestpbf
~**~
I love PBF
Halo PBF
Vampire Knight
AXIS MUNDI
Kuroko no basuke
BlackButler
HogwartDream
Wild Land AAF
Poszukiwania pozafabularne 74cESWm
Pogrzebowe Wino
Partnerstwo & Toplisty