Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Call me babygirl and play with my hair

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Bjorn
Królik

Bjorn


Liczba postów : 66
Data dołączenia : 01/03/2015

Call me babygirl and play with my hair Empty
PisanieTemat: Call me babygirl and play with my hair   Call me babygirl and play with my hair EmptyPon Mar 02, 2015 9:46 pm

Call me babygirl and play with my hair 7tguj4W

W sprawie jakichkolwiek relacji proszę pisać tutu lub na pw. O ile masz jakiś pomysł, ja nie jestem od myślenia, moje IQ jest mniejsze od IQ krzesła. Nie gryzę oczywiście. Tylko nie zapomnijcie przynieść Bjorn kawałka pizzy, jest wtedy milsza.

Nie znają się bardzo długo, ale Bjorn jest jedną z nielicznych osób (o ile nie jedyną), którą Vulture do siebie dopuszcza. Są najlepszymi kumplami od ćpania, bo ten załatwia jej zielone. Taki jej sugar daddy. Kc cnie.

Kobiety przyjaźnią się, chociaż Antosia myślała, że Bjorn będzie agresywna. Białowłosa przecież nawet muchy by nie skrzywdziła. W każdym razie, bardzo dużo ze sobą rozmawiają i mówią sobie wszystko. Jednak Bjorn nie wie, że Antosia skrywa przed nią pewien sekret. Ciekawe czy kiedyś się dowie.


Ostatnio zmieniony przez Bjorn dnia Pią Maj 15, 2015 5:01 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://liejukana.tumblr.com/
Antoinette
Siostra Antosia

Antoinette


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 27/04/2015

Call me babygirl and play with my hair Empty
PisanieTemat: Re: Call me babygirl and play with my hair   Call me babygirl and play with my hair EmptySro Kwi 29, 2015 7:28 pm

Wiem! Wiem! Wiem!

Mimo że za czystymi pozytywami nie przepadam (są nudne jak flaki z olejem, o ile czegoś nie poknociłam, tak czy owak jeżeli już pozytyw, to jakiś szczególnie zakręcony, więc często uciekam się do negatywów), to sądzę, że tego typu relacja będzie u nas skazana.

Kiedy moja zaczynała pracować w szpitalu, musiała przejść test. Musiała przeprowadzić wywiad z dowolnym pacjentem. Oglądając w dyżurce karty pacjentów, jej uwagę przykuło zdjęcie pacjentki, która jest Twoją postacią. Zaczęłyśmy rozmawiać. Moja Antosia początkowo myślała, że będziesz agresywna, dlatego w razie czego wzięła kaftan bezpieczeństwa, oraz strzykawkę z czymś na uspokojenie. Jednak już od początku wydałaś mi się inna, bo w miarę normalna. Moja zmienia swoją osobowość kilka razy na dobę... los chciał, by na czas wywiadu weszła w skórę dobrej i troskliwej pielęgniarki. Zwierzałaś jej się, i zachęciłaś też medyczkę, by zrobiła to samo. Opowiedziałam Ci, jak to zabiłam swoich rodziców, bo sami stanowili dla mojego życia zagrożenie. Rozmawiamy prawie codziennie. Zwierzamy się sobie ze wszystkiego, przyjaźnimy się. Trzeba tutaj jeszcze powrócić do sprawy zmienności psychiki Antoinette. Zawsze, kiedy zmierza do Twojej sali, przybiera maskę dobrej kobiety, którą raczej nie jest, jednak ani moja, ani Twoja nie zdajemy sobie sprawy z metamorfoz różowowłosej.
co Ty na to?
Powrót do góry Go down
Bjorn
Królik

Bjorn


Liczba postów : 66
Data dołączenia : 01/03/2015

Call me babygirl and play with my hair Empty
PisanieTemat: Re: Call me babygirl and play with my hair   Call me babygirl and play with my hair EmptySob Maj 02, 2015 6:08 pm

Myślę, że może to być dobry pomysł. Byłoby to bardzo ciekawe jak Antosia zachowałaby się w towarzystwie Bjorn i jeszcze jakiejś osoby. Opiszę to w niedługim czasie.
Powrót do góry Go down
http://liejukana.tumblr.com/
Antoinette
Siostra Antosia

Antoinette


Liczba postów : 15
Data dołączenia : 27/04/2015

Call me babygirl and play with my hair Empty
PisanieTemat: Re: Call me babygirl and play with my hair   Call me babygirl and play with my hair EmptyNie Maj 03, 2015 11:01 am

Bjorn, jeżeli chodzi o zachowanie Antosi w takiej sytuacji, sądzę że to zależy kim byłaby taka osoba.
Powrót do góry Go down
Vulture
Fucking Bastard

Vulture


Liczba postów : 12
Data dołączenia : 15/05/2015

Call me babygirl and play with my hair Empty
PisanieTemat: Re: Call me babygirl and play with my hair   Call me babygirl and play with my hair EmptyPią Maj 15, 2015 4:29 pm

No hej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Call me babygirl and play with my hair Empty
PisanieTemat: Re: Call me babygirl and play with my hair   Call me babygirl and play with my hair Empty

Powrót do góry Go down
 
Call me babygirl and play with my hair
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hey, hey, let's play~!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Postaciowo :: Relacje-
Skocz do:  









Call me babygirl and play with my hair Bestpbf
~**~
I love PBF
Halo PBF
Vampire Knight
AXIS MUNDI
Kuroko no basuke
BlackButler
HogwartDream
Wild Land AAF
Call me babygirl and play with my hair 74cESWm
Pogrzebowe Wino
Partnerstwo & Toplisty