Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skargi/Pomysły/Pytania

Go down 
+3
Marcus
Ze'ev
Lucien
7 posters
AutorWiadomość
Lucien
Pan Grabarz

Lucien


Liczba postów : 146
Data dołączenia : 07/02/2015

Skargi/Pomysły/Pytania Empty
PisanieTemat: Skargi/Pomysły/Pytania   Skargi/Pomysły/Pytania EmptyNie Lut 08, 2015 6:41 pm

Coś nie gra na forum? Nie działa tak, jak trzeba? Jest jakieś niedociągnięcie bądź coś ci zawadza? Pisz śmiało, a administracja odpowie ci w najbliższym czasie.
Powrót do góry Go down
https://sykehus.forumpl.net
Ze'ev

Ze'ev


Liczba postów : 3
Data dołączenia : 19/02/2015

Skargi/Pomysły/Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Skargi/Pomysły/Pytania   Skargi/Pomysły/Pytania EmptyPią Lut 20, 2015 6:44 pm

Czy zjawy mogą opuszczać teren szpitala i pojawiać się w innych miejscach na świecie?
Powrót do góry Go down
Lucien
Pan Grabarz

Lucien


Liczba postów : 146
Data dołączenia : 07/02/2015

Skargi/Pomysły/Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Skargi/Pomysły/Pytania   Skargi/Pomysły/Pytania EmptyPią Lut 20, 2015 6:46 pm

Nope. Żadna istota w całym Sykehus nie ma możliwości wydostania się poza tereny szpitala.
Powrót do góry Go down
https://sykehus.forumpl.net
Marcus




Liczba postów : 4
Data dołączenia : 23/02/2015

Skargi/Pomysły/Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Skargi/Pomysły/Pytania   Skargi/Pomysły/Pytania EmptySro Lut 25, 2015 4:38 pm

Nie znalazłam tego w fabule, więc ma niewiedza sprowadza się tu.
Skoro szpital tak jakby jest zawieszony w pustce to czy personel i pacjenci są tymi, którzy umarli w badaniach dyrektora ośrodka? Chodzi mi o mniej więcej lata personelu, który jest tylko marionetkami w dłoniach dyrektora i nie mają słodkiej duszyczki. I... Jak to jest? XD
Czy ich wiek jest tylko wizualny i taki, w którym tam pracowali i pracują niezmieniający się przez co mogą mogą troszkę przekraczać średnią długość życia? ; - ;
Powrót do góry Go down
Lucien
Pan Grabarz

Lucien


Liczba postów : 146
Data dołączenia : 07/02/2015

Skargi/Pomysły/Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Skargi/Pomysły/Pytania   Skargi/Pomysły/Pytania EmptySro Lut 25, 2015 4:53 pm

Razem ze szpitalem zmarł cały personel. Personel odrodził się razem ze szpitalem, jednakże są oni tak jakby... martwi. Bez duszy. Aktualnie mamy na forum rok 2005, jednakże personel ma taki wiek, jaki miał przy pożarze. Nie starzeją się.
Pacjenci to osoby, którym nagle ukazał się szpital w dawnej okazałości. (pisałem o tym w opisie grupy) Coś ich do niego ciągnęło, interesowali się nim, aż w końcu znikali i słuch o nich ginął. Pojawiali się nagle w szpitalu.
Szpital to jeden, wielki niebyt, więc tutaj nikt się nie starzeje.
Powrót do góry Go down
https://sykehus.forumpl.net
Marcus




Liczba postów : 4
Data dołączenia : 23/02/2015

Skargi/Pomysły/Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Skargi/Pomysły/Pytania   Skargi/Pomysły/Pytania EmptySro Lut 25, 2015 5:43 pm

No tak to wiem, tylko chciałam się upewnić co do lat aby wiedzieć czy muszę przeszłość mojej postaci zmieniać czy nie.
Dziękuje~ ^u^
Powrót do góry Go down
Victor

Victor


Liczba postów : 103
Data dołączenia : 15/02/2015

Skargi/Pomysły/Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Skargi/Pomysły/Pytania   Skargi/Pomysły/Pytania EmptyPią Lut 27, 2015 1:02 pm

Ja bym chciał zaproponować taki pomysł, żeby nie można było wstawiać kart w budowie bo często jest tak, że ktoś napisze w takiej pełno głupot, albo źle skleconych zdań i zostawia to tygodniami leżeć. Karty które zostały w budowie, przez okres tygodnia / dwóch bez poinformowania powinny być kasowane wraz z userem taką kartę wrzucającą.


Ostatnio zmieniony przez Victor dnia Pon Mar 02, 2015 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Hannibal
Pies Andaluzyjski

Hannibal


Liczba postów : 10
Data dołączenia : 19/02/2015

Skargi/Pomysły/Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Skargi/Pomysły/Pytania   Skargi/Pomysły/Pytania EmptyNie Mar 01, 2015 4:39 pm

Ja mam pytanie o żywioły, którymi władają Draugary. Jakie dokładnie mogą one być? Bo z tego, co widzę, wykraczają poza standardowy pakiet ziemia/ogień/powietrze/woda.
Powrót do góry Go down
Julien
Piekielny Emeryt

Julien


Liczba postów : 9
Data dołączenia : 22/02/2015

Skargi/Pomysły/Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Skargi/Pomysły/Pytania   Skargi/Pomysły/Pytania EmptyNie Mar 01, 2015 11:12 pm

Ja zaś proponuje usunąć zaokrąglenia w szybkiej odpowiedzi. Ponieważ zjada litery przy krawędziach. Denerwujące jest to trochę.
Powrót do góry Go down
Lucien
Pan Grabarz

Lucien


Liczba postów : 146
Data dołączenia : 07/02/2015

Skargi/Pomysły/Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Skargi/Pomysły/Pytania   Skargi/Pomysły/Pytania EmptyWto Mar 03, 2015 7:13 pm

Co do żywiołów, podstawowymi są ziemia, woda, powietrze i ogień. Ewentualnie mogą zostać dopuszczone jakieś inne, pod warunkiem, że użytkownik dostatecznie je opisze.

Zaokrągleniami w wolnym czasie zajmie się Demyan.
Powrót do góry Go down
https://sykehus.forumpl.net
Vanitas

Vanitas


Liczba postów : 1
Data dołączenia : 24/04/2015

Skargi/Pomysły/Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Skargi/Pomysły/Pytania   Skargi/Pomysły/Pytania EmptyPią Kwi 24, 2015 4:33 pm

A więc przyszedł tu taki i od razu się czepia, grzebie, szuka czegoś, czego nie ma...
Moje pytania będą odnośnie zjaw.

Cytat :
[...]jednakże nie można ich dotknąć. Posiadają one umiejętność przenikania przez ściany, przedmioty, ludzi, zwierzęta itd.

1) Są pewnego rodzaju chochlikami - lubią dokuczać i uprzykrzać życie innym. Ale na jakiej zasadzie to działa? Czy jeżeli jest zjawa sierota i zapomni, aby sobie "załączyć" przenikanie przez ściany, wpadnie na nią? Mogą one decydować o tym czy ktoś może ich dotknąć czy nie - i czy one same mogą decydować o tym, czego mogą, a czego nie mogą dotykać?

2) Jak liczyć wiek zjaw?

3) Czy zjawy mogą modyfikować swój wygląd? Nie mówię już o takich hardcorach, żeby się zmieniać w czajnik i komuś figla wywinąć (chociaż także i o to mi chodzi), ale raczej... O drobnych modyfikacjach w trakcie rozmowy czy też prześwitywaniach. No np. idzie sobie taki duszek i nagle widać mu piękną i seksi wątrobę.
Powrót do góry Go down
Lucien
Pan Grabarz

Lucien


Liczba postów : 146
Data dołączenia : 07/02/2015

Skargi/Pomysły/Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Skargi/Pomysły/Pytania   Skargi/Pomysły/Pytania EmptyPon Kwi 27, 2015 5:16 pm

1) Zjawy posiadają umiejętność przenikania przez ściany, przedmioty, ludzi i tak dalej, jednakże wcale nie muszą z tego korzystać. Same decydują o tym, czego chcą dotknąć i kiedy.

2) Zjawy mają taki sam wiek, jaki miały w momencie śmierci. Nie starzeją się.

3) Nie są w stanie modyfikować w jakikolwiek sposób swojego wyglądu. Nic się u nich nie zmienia i żadna rzecz nie jest w stanie im prześwitywać.
Powrót do góry Go down
https://sykehus.forumpl.net
Sponsored content





Skargi/Pomysły/Pytania Empty
PisanieTemat: Re: Skargi/Pomysły/Pytania   Skargi/Pomysły/Pytania Empty

Powrót do góry Go down
 
Skargi/Pomysły/Pytania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Ogłoszenia-
Skocz do:  









Skargi/Pomysły/Pytania Bestpbf
~**~
I love PBF
Halo PBF
Vampire Knight
AXIS MUNDI
Kuroko no basuke
BlackButler
HogwartDream
Wild Land AAF
Skargi/Pomysły/Pytania 74cESWm
Pogrzebowe Wino
Partnerstwo & Toplisty