IndeksIndeks  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Nieco więcej o Draugarach

Go down 
AutorWiadomość
Lucien
Pan Grabarz

Lucien

Liczba postów : 146
Data dołączenia : 07/02/2015

PisanieTemat: Nieco więcej o Draugarach   Sro Lut 11, 2015 7:24 pm

Draugar - istota nadprzyrodzona, której celem jest zawarcie paktu z wybraną przez niego ofiarą. Są to istoty, które tak samo jak wszyscy - zostali uwięzieni w szpitalu. Wchłonięcie coraz to kolejnych dusz, wiąże się z rośnięciem ich siły. Gdy uzbierają wystarczająco dużo dusz, są w stanie przejąć władzę nad kolejnym żywiołem. Najsilniejszym Draugarom udaje się uciec z Sykehus.

PAKTY I PIECZĘTOWANIE
Pakty zawsze przebiegają w ten sam sposób: najpierw Draugar wybiera sobie godną do tego osobę, aby móc z nią porozmawiać na temat umowy, staje się dla niej widoczny, a gdy ta się zgadza - pieczętują pakt pocałunkiem. Od tego momentu ów nadprzyrodzona istota jest widoczna cały czas dla swojej ofiary, a ona jest w stanie poczuć na sobie jego dotyk. Ponadto, poprzez zawarcie paktu osoba otrzymuje od Draugara zapewnienie bezpieczeństwa, a oprócz tego ma możliwość zobaczenia pozostałych Draugarów.
Gdy jednak osoba nie wyrazi zgody na zawarcie paktu - Draugar wymazuje jej się z pamięci, znów staje się dla niej niewidoczny i nieosiągalny. Będąc nieco osłabionym, zmuszony jest poszukać sobie kogoś innego. Ofiara zapomina o istnieniu jakiegokolwiek Draugara, nie ma pojęcia o jakiejkolwiek odmowie i samym pakcie.
Draugarowi po zawarciu paktu nie pozostaje nic innego, jak powolne przekonywanie ofiary do popełnienia samobójstwa. Dodatkowo, ów nadprzyrodzona istota, musi bronić swojego człowieka przed zagrożeniem z zewnątrz. Gdy jego ofiara zginie poprzez chorobę czy zabójstwo - nie otrzymuje duszy i znika z tego świata wraz ze swoim kontrahentem.
Z każdą kolejną odmową, Draugar słabnie coraz bardziej, aż w końcu staje się na tyle słaby, niewyraźny, że aż dosłownie rozpływa się w powietrzu, znikając z tego świata.


OFIARY
Ofiara jest wybierana poprzez długie obserwacje jej zachowań, reakcji i przyglądnie się jej charakterowi. Najczęściej są to osoby wyniszczone psychicznie, podatne na sugestie. Jednakże nie zawsze tak jest. Im bardziej Draugar będzie musiał się napocić, aby uzyskać jej duszę, tym bardziej zaspokoi swój męczący głód.
Ofiara nie może opowiedzieć osobom nieupoważnionym (czyli tym, które nie mają w posiadaniu Draugara) o swoim pakcie ani o swoim kontrahencie. Gdy się jednak tak stanie, ofiara pozbawiana jest duszy, która koniec końców i tak nie trafia do Draugara.
Ofiarą nie może być żadna osoba z personelu. Sam personel składa się z osób martwych, pozbawionych dusz. Zatem Draugar nie miałby z czego pozyskać duszy i się posilić.


POCHODZENIE, ROZMNAŻANIE SIĘ
Ów nadprzyrodzone istoty pojawiły się razem z Sykehus. Draugary nie muszą zaspokajać swoich potrzeb seksualnych i są bezpłodne. Nie rozmnażają się. Wszystkie równocześnie pojawiły się w tym samym czasie i wszystkie błąkają się po szpitalu w poszukiwaniu swoich ofiar.
Ich pojawienie się jest zagadką nawet dla nich samych.


POTRZEBY
Draugary nie muszą zaspokajać żadnych swoich potrzeb. Nie odczuwają głodu czy pragnienia. Tak samo jest z potrzebami fizjologicznymi. Nie są tacy sami jak ludzie, zatem nie odczuwają nawet jakiejkolwiek przyjemności ze spożywania normalnego jedzenia. Jedyny głód, jaki odczuwają, to pragnienie wchłonięcia duszy, dzięki której staną się upragnionymi ludźmi.

DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI
• Draugary potrafią lewitować nad ziemią oraz przenikać przez ściany
• Władają jednym żywiołem
• Są widzialni tylko dla zjaw, innych Draugarów, swojego kontrahenta i dla osób, posiadających własne Draugary
• Wszystkie Draugary są w stanie dotknąć się nawzajem
• Przed zawarciem paktu nie są w stanie dotknąć żadnego człowieka, a gdy są już po, mogą dotykać jedynie swoją ofiarę
• Wzbudzają wielkie uczucie sympatii wśród swoich kontrahentów, ufają im na każdym kroku, nawet wtedy, gdy wyglądają dosyć podejrzanie
• Mogą posiadać zwierzęce atrybuty (wszelkie rogi czy ogony nie są u Draugarów niczym nadzwyczajnym)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://sykehus.forumpl.net
 
Nieco więcej o Draugarach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Encyklopedia-
Skocz do:  

~**~
I love PBF
Halo PBF
Vampire Knight
AXIS MUNDI
Kuroko no basuke
BlackButler
HogwartDream
Wild Land AAF
Pogrzebowe Wino
Partnerstwo & Toplisty